У Пенсійному фонді Вінниччини прозвітували про роботу за 9 місяців

На засіданні колегії при начальникові Головного управління Фонду області 22 жовтня було підбито підсумки роботи Пенсійного фонду за 9 місяців поточного року. Захід відбувся  в онлайн-режимі.

Заступник начальника Головного управління Марина Єрошенко доповіла: «Протягом 9 місяців забезпечено пенсійні виплати455,1 тис.пенсіонерів Вінниччини, призначено 11081 нових пенсій, відмовлено в призначенні 970 особам. Планові показники з надходження коштів, адміністрування яких здійснює Пенсійний фонд, виконано на 118,5%. При запланованих 36,2 млн. грн, до бюджету надійшло 42,9млн грн. Планові показники з надходження єдиного соціального внеску виконані на 88,0%».

В ході зсідання було приділено увагу темі електронних сервісів Пенсійного фонду України. Так з 11554 звернень – 3261, або кожне третє, надійшло онлайн. В поточному році повноцінно запрацював сервіс «Електронна трудова книжка». Наразі Головним управлінням оцифровано 2369 трудових книжок.

Голова колегії – начальник Головного управління Фонду у Вінницькій області Олена Корчака наголосила на пріоритетах в роботі: якісний сервіс – перший пункт плану дій.

Джерело

Схожі новини