Студенти вінницького вишу заявили про порушення їхні прав

У час, коли весь світ відкрито виступає проти сексизму та дискримінації, студенти одного із вищих навчальних закладів Вінниці заявили про факт не толерантного відношення до студентів зі сторони викладача.

З відповідною проблемою студенти звернулися до народного депутата Максима Пашковського. Студенти назвали конкретну особу, яку вони обвинувачують у приниженні честі та гідності, вживанні сексистських висловів щодо студентів. Мова йде про завідувача кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського – Каленича Володимира Миколайовича.

У дописі на особистій сторінці у Фейсбук нардеп зазначив, що таке негуманне ставлення до студентів є неприпустимим. Також він наголосив, що такі випадки ставлять чорні плями на репутації освітнього закладу. З метою вирішення даного конфлікту політик скерував звернення до Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, а також до Міністерства науки та освіти України.

«Здавалося б, принизливе ставлення викладачів до студентів мало б залишитись минулому, адже молодь — це наше майбутнє, а ламати їхні долі — псувати майбутнє собі»,зазначив Максим Пашковський.

Схожі новини