Стало відомо перелік виборчих округів усіх громад Гайсинського району

25 жовтня 2020 року заплановане проведення виборів до нових громад у великому Гайсинському районі.

Нижче подано перелік округів усіх громад, у яких обиратимуть депутатів відповідно до нового формату.

Гайсинський район (188 тисяч виборців)

Гайсинська районна рада (42 депутати):

1 округ: жителі майбутньої Гайсинської, Кунківської та Райгородської ОТГ.

2 округ: Ладижинська та Тростянецька ОТГ.

3 округ: Дашівська, Краснопільська, Теплицька та Соболівська ОТГ.

4 округ: Бершадська ОТГ.

5 округ: Чечельницька, Джулинська, Ободівська та Ольгопільська ОТГ.

Багатомандатні округи (понад 10 тисяч виборців)

Гайсинська ОТГ (34 депутати):

1 округ: жителі сіл Степашки, Харпачка, Ярмолинці, Басаличівка, Куна та жителі частини міста Гайсин.

2 округ: жителі сіл Губник, Ладижинські Хутори, Дмитренки, Бубнівка, Новоселівка, Жерденівка, Розівка, Крутогорб, Тимар, Мар’янівка, Кочурів та частина міста Гайсин.

3 округ: жителі сіл Бур’яни, Зятківці, Гнатівка, Кущинці, Бережне, Мелешків, Кіблич, Огіївка, Борсуки, Чечелівка, Тарасівка,.Рахнівка та частина міста Гайсин.

4 округ: жителі частини міста Гайсина та сіл Заріччя, Кисляк, Карбівка, Шура-Бондурівська, Бондурі, Рахни, Семирічка, Хороша, Гунча та Адамівка.

Бершадська ОТГ (34 депутати):

1 округ: жителі міста Бершадь та села Бирлівка.

2 округ: жителі сіл Баланівка Велика, Киріївка, Війтівка Кошаринці, Красносілка, Маньківка, Крушинівка, Шумилів та Сумівка.

3 округ: жителі сіл Голдашівка, Кидрасівка, Лісниче, Вовчок, Михайлівка, Романівка, Осіївка, Партизанське, Мала Киріївка, Поташня, П’ятківка, Глинське, Флорине, Устя, Лугова, та Яланець.

Ладижинська ОТГ (26 депутатів):

Три округи, у кожному з 3-х округів займає частину міста Ладижин – 6 000 осіб.

Дашівська ОТГ (26 депутатів):

1 округ  – жителі селища Дашів та села Китайгород.

2 округ – жителі сіл Білки, Привільне, Кальник, Шабельна, Кам’яногірка, Копіївка, Іванівка, Олексіївка, Криштопівка та селища Криштопівське та Вербівка.

3 округ – жителі сіл Городок, Кантелина, Купчинці, Волошкове, Яструбинці, Леухи, Росохвата, Петро-Марківка, Слободище та селище Первомайське.

Теплицька ОТГ (26 депутатів):

1 округ – жителів селища Теплик, сіл Степанівка, Важне, Карабелівка, Марківка та селища Кублич.

2 округ – частина жителів селища Теплик та сіл Стражгород, Розкошівка, Комарівка, Іванів, Розкошівка, Шевченківка, Росоша, Кожухівка, Кам’янки.

3 округ – частина жителів селища Теплик та сіл Удич, Червоний Кут, Погоріла, Веселівка, Саша.

4 округ – частина жителів сіл Сокиряни, Ленінка, Пологи, Лозовата, Костюківка, Бджільна, Червона Долина, Залужжя, Мала Мочулка, Мишарівка.

Тросятнецька ОТГ(26 депутатів)

1 округ – жителі селища Тростянець та Великої Стратіївки.

2 округ – жителі сіл Глибочок, Глибочанське ,Скибинці, Гордіївка, Митківка, Оляниця, Ладижинське, Тростянчик, Четвертинівка, Демидівка, Буди та Дубина.

3 округ – жителі сіл Летківка, Северинівка, Савинці, Китайгород, Довжок, Зелений Довжок, Олександрівка, Демківка, Демківське, Капустяни, Ілляшівка, Підлісне та Красногірка.

Джулинська ОТГ (26 депутатів):

1 округ – жителі селища Джулинка, Берізок, Бершадських Ставків та Теофілівки.

2 округ – жителі Шляхової, Тернівки, Тирлівки Серединки, Березівки, Дяківки та Серебрії.

3 округ – жителі Чернятки, Хмарівки, М’якоходу та Завітного.

Одномандатні округи (менше 10 тисяч виборців)

В одномандатних округах можуть брати обиратись самовисуванці. Тут обратиметься певна кількість депутатів, які просто набрали більше всіх голосів. У всіх громада обиратимуть по 22 депутати.

Краснопільська ОТГ:

1 округ – жителі селища Краснопілка.

2 округ – жителі села Нараївка.

3 округ – жителі Гранова.

4 округ – жителі Гранів.

5 округ – жителі Михайлівка.

6 округ –  жителі сіл Митків, Тишківка, Тишківська слобода, Степове, Грузьке.

7 округ – жителі сіл Кивачівка, Тополівка, Цвіліхівка та селища Дубина.

Кунківська ОТГ (22 депутати)

1 округ – 525 жителів Кузьминці.

2 округ – жителі сіл Павлівка, Сокільці, Щурівці оберуть двох депутатів.

3 округ – 649 жителів села Куна.

4 округ – жителі села Мітлинці.

5 округ –  297 жителів сіл Шура та Карбівці

6 округ – 592 жителя села Носівці.

7 округ – 480 жителів сіл Косанове та Трубочка.

Ободівська ОТГ:

1 округ: 662 жителі села Ободівка оберуть двох депутатів.

2 округ теж буде в Ободівці, де 1031 виборець обере трьох депутатів.

3 округ у селі Бережанка, де 680 виборців оберуть двох депутатів.

4 округ буде у Новій Ободівці, де троє депутатів обере 1005 осіб.

5 округ буде у Новій Ободівці, де чотирьох депутатів оберуть 1362 особи.

6 округ у селі Верхівка, де 976 виборців оберуть трьох депутатів.

7 округ, де обиратимуть депутатів у селі Торканівка.

8 округ: в селі Цибулівка, де 1020 осіб оберуть трьох депутатів.

Райгородська ОТГ

1 і 2 округ: у селищі Ситківці 1,5 осіб оберуть шість депутатів.

3 округ: жителі сіл Вища Кропивна, Гута, Нижча Кропивна,Семенки, Салинці та Мар’янівка.

4 округ: жителі сіл Джуринці, Юрківці та Рубіжне.

5 округ: 642 жителі сіл Коржівка, Городниця, Коржів, Нові Обиходи та Самчинці.

6 округ: жителі сіл Мельниківці, Червоне та Ометинці. 7 округ жителі сіл Райгород та Слобідка. 

Джерело

Схожі новини