Справа трудової експлуатації на Вінниччині готова до судового розгляду

У минулому році правоохоронні органи виявили групи осіб, які  у Бершадському районі  вербували та переховували людей з метою трудової експлуатації. Вони примушували їх безоплатно працювати на пилорамі. 11 грудня спецпідрозділ  КОРД затримав організатора цієї схеми.

Слідчі встановили осіб власників пилорами. Ними виявилися чоловік та дружина, віком 44 та 42 роки. Вони незаконно утримували на підприємстві людей, примушували їх безкоштовно працювати, застосовуючи психологічний тиск та фізичне насильство.

Також під час досудового слідства вдалося встановити особу, яка вербувала  для власників пилорами робітників. Дана людина підшукувала людей, які опинились у складних життєвих обставинах, або не мали постійного місця проживання. Після чого заманювала їх на роботу на пилорамі обіцянками про гідні умови проживання та заробітну плату  у розмірі 5 тисяч гривень. Проте ніхто там не отримував гроші, лише їжу.

На момент прибуття поліцейських на території пилорами знаходилось 7  робітників, більшість з яких були без документів. 

Досудове слідство завершено, здобуто ряд доказів, які підтверджують протиправні дії підозрюваних. Останнім загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело

Схожі новини