Спартанські умови кожен день в роботі медпрацівників Вінниці

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, – питання з приміщенням для станції екстреної допомоги, де працює 222 працівника, потребує термінового вирішення. Це найбільше відділення, яке обслуговує жителів обласного центру. Але умови жахливі. Там тісно. Є лише дві кімнати відпочинку, де між ліжками прохід 30 сантиметрів, дах протікає, система вентиляції вийшла з ладу, на стінах грибок. Він звернув увагу, що приміщення, яке займає відділення №1, збудоване ще в 977 році і ще жодного разу не проводився капітальний ремонт і на сьогодні  перебуває в майже аварійному стані

Голова ОДА повідомив, що звернувся до Вінницького міського голови про розміщення відділення №1 Станції екстреної медичної допомоги у приміщенні по вулиці Генерала Арабея, 2а у місті Вінниці, яке відповідає усім вимогам для розташування медичного закладу.

При цьому Сергій Борзов висловив впевненість, що всі гілки влади зобов’язані спільно дбати про здоров’я медичних працівників та забезпечувати їм гідні умови праці, завжди, а не лише в умовах епідемії COVID-19.

Джерело

Схожі новини