Ще один науковий фільм поповнив архів Вінниччини

Фільм із циклу «Історичні міфи та реалії на теренах Вінниччини» авторства ГО «Подільська спадщина» зайняв своє достойне в науковому архіві Вінницької області.

Громадська організація «Подільська спадщина»  виготовила історико-пізнавальний відеофільм – нарис «1940 рік: історичні міфи та реалії на теренах Вінницької області» в рамках реалізації проектів інститутів громадянського суспільства Вінниччини, які вийшли переможцями у конкурсі проектів в 2020-му році і отримали допоміжне фінансування з обласного бюджету,

 Це вже другий фільм зазначеного циклу, який створений за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

 У 2019 році у рамках проекту «1939 рік: історичні міфи та реалії на теренах Вінниччини» створено однойменний документальний науково-популярний фільм, який є у вільному доступі у мережі Інтернет.

Чергова серія проекту «рік 1941-й» також подана для участі у конкурсі на здобуття фінансової підтримки обласного бюджету.

Ініціаторами проекту і керівниками авторської групи є доценти Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, кандидати історичних наук Павло Кравченко та Анатолій Войнаровський. Які об`єднали навколо себе відомих і визнаних в області науковців Наталію Жмуд, Ольгу Коляструк, Олександра Криворучка, Юрія Легуна та інших.

Джерело

Схожі новини