Ще дві лікарні на Вінниччині лікуватимуть коронавірус

За рішенням Міністерства охорони здоров’я,  до переліку лікарень, що надаватимуть допомогу хворим на коронавірус на Вінниччині, було внесено Шаргородську ЦРЛ та Бершадську ОЛІЛ. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук народна депутатка Лариса Білозір.

Ініціаторка звернення до МОЗ Лариса Білозір розповіла: «У профільному міністерстві нарешті зрозуміли непропорційний розподіл медзакладів на Вінниччині, коли на півночі області маємо 7 лікарень по COVID-у, а у південній частині регіону – всього 2 лікарні – Тростянецька і Могилів-Подільська. У яких були всього 35 ліжко-місць на майже 500 тис. населення».

Дане рішення дозволить більш рівномірно розподілити навантаження на медиків у південній частині області та покращити доступність послуг для хворих.

Станом на сьогодні динаміка збільшення кількості зареєстрованих випадків коронавірус, зумовлювала потребу у додаткових інфекційних ліжках в районі південно-східної частини Вінниччини.

Також включення даних медзакладів до переліку лікарень, що надаватимуть допомогу хворим на коронавірус, дасть змогу НСЗУ укласти договір з лікарнею та надати фінансування на лікування COVID-хворих, адже ці лікарні відповідають всім вимогам НСЗУ та є опорною лікарнею інтенсивного лікування.

Джерело

Схожі новини