Сергій Кудлаєнко пропонує застрахувати освітян Вінниці

Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначають День  працівника освіти. Виховання та навчання майбутнього покоління – основна місія вчителів. Однак, якщо держава не буде турбуватися про них, яке ж майбутнє буде у такої держави?

Свою думку з цього приводу висловив кандидат у мери Вінниці від партії «Європейська Солідарність» Сергій Кудлаєнко, який на своїй сторінці у Фейсбук підняв питання страхування освітян від коронавірусу.  

Він наголосив, що вчителі і лікарі – невід’ємна частина нашого життя, без яких воно просто не можливе. Особливо це відчутно у часи пандемії. Адже вони попри загрозу для свого здоров’я та життя продовжують виконувати свою роботу. Однак хто тоді потурбується про них? Перш за все, це повинна зробити держава.

«Необхідно прийняти рішення і захистити вчителів – забезпечити кожному страхування на випадок захворювання на COVID-19. У Вінниці працюють майже 7 тисяч освітян. Думаєте на страхування нема грошей у бюджеті? Ні, немає волі, бажання і відповідальності!» – зазначив Кудлаєнко.

Також він наголосив, що страхування освітян – має бути пріоритетним напрямком роботи для місцевої влади. Якщо раціонально планувати та використовувати міський бюджет, то кошти на фінансування цього напрямку обов’язково знайдуться.

Джерело

Схожі новини