Сергій Моргунов не шкодує коштів на благоустрій Вінниці

Вінницький Центральний парк на площі Гагаріна прикрашає незвична арка. В облаштування яких Вінницька міська рада “інвестувала” суму за яку можна було б побудувати новий дитячий садочок – 14,7 мільйонів гривень.

Щодо фонтанчика, який розташований неподалік, то його будували великим поспіхом та за додатковим кошторисом. Відтак, він обійшовся вінницьким платникам податків у 1 079 173 гривні. За цю ж суму можна було придбати на вторинному ринку двокімнатну квартиру на Вишенці.

Бетонні парасольки та лавки з ліхтарями, що біля фонтану, коштують – 1 491 501 гривень, що дорівнює вартості двоповерхового таун-хаусу на Агрономічному.

Таким чином і «розводять» вінничан щодня. За різними підрахунками, з бюджету Вінницької ОТГ кожні 24 години «вимивається» на підставні підприємства близько 3 500 000 гривень кожного дня.

Варто лиш згадати те, що Вінницька міська рада здає в оренду концерну «Поділля» земельну ділянку розміром 0,8267 га всього за 7645 гривень/місяць. При тому що ринкова вартість ділянки 30-40 мільйонів гривень.

Відповідно для того, щоб окупити будівництво «мега-фонтану» біля арки Центрального парку, концерн «Поділля» має платити оренду за майже 1 га комунальної землі 11,5 років.

Джерело

Схожі новини