Родини загиблих вінницьких військових отримуватимуть доплату до пенсії

З 1 серпня поточного року ГГУ ПФУ у Вінницькій області родини військовослужбовців, які загинули через поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час безпосередньої участі в АТО/ООС, отримали пенсії.

Згідно з Постановою Уряду від 3 серпня поточного року №674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» ці пенсії отримали 261 утриманець загиблих годувальників по 222 пенсійних справах.

Відповідно до чинного законодавства члени родин, які залишилися без годувальника, отримують адресну державну допомогу до пенсії. Розмір пенсії складає нестачу до 7800 грн.

У випадку, якщо пенсію у зв’язку з втратою годувальника призначено на двох і більше членів сім’ї, допомога до пенсії встановлюється у сумі, не більшій 6100 гривень на кожного з членів сім’ї.

Максимальний розмір пенсійної виплати –17120 грн. тоді як середній розмір підвищення перерахованих пенсій по Вінниччині склав 1946,70 грн. Додатково на виплату адресної допомоги щомісячно буде спрямовано 508,1 тис. грн.

Варто зауважити, що дану допомогу родини військовослужбовців, загиблих в АТО/ООС, отримуватимуть на постійній основі.

Вже у вересні пенсійні виплати будуть виплачені за серпень поточного року.

Джерело

Схожі новини