Прикордонники Вінниччини відповідатимуть за допомогу контрабандистам

За фактом незаконного переміщення товарів на понад 2 мільйони гривень судитимуть прикордонників з Вінницької області.  Про це повідомили на сайті ДБР.

 Слідством встановлено, що 22 травня поточного року один із прикордонників відділу прикордонної служби “Болган” Могилів-Подільського прикордонного загону одержав від громадянина хабар за сприяння в незаконному переміщенні поза митним контролем автомобілю та товару, який знаходився в ньому.

Для проведення цієї операції прикордонник залучив ще двох своїх колег, яким пообіцяв надати кошти після здійснення незаконних дій.

 Не зважаючи на те, що через карантин діяльність пункту пропуску “Грабарівка” була призупинена, транспортний засіб із товаром на понад 2 мільйони гривень перетнув державний кордон із Республіки Молдова до України.

 23 травня слідчі затримали прикордонників, а товар та автомобіль вилучили.

Двох прикордонників звинувачують у прийняття пропозиції та одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ч. 1 ст. 368 ККУ), а іншому –  пропозицію та надання службовій особі неправомірної вигоди за вчинення чи не вчинення службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ч. 1 ст. 369 ККУ).

Правопорушникам загрожує від штрафу до кількох років позбавлення волі за те, що пропустили автівку через закритий пункт пропуску.

Джерело

Схожі новини