Прокуратура вимагає повернення земель освітнього закладу на Вінниччині

Калинівським районний судом Вінницької області прийнято до провадження позов

Очільник Калинівської місцевої прокуратури подав позов до Калинівського районного суду Вінницької області в інтересах держави в особі МОН України до однієї із сільських рад Калинівського району  та державного реєстратора. Його вимога –  визнання незаконним і скасування рішення сільської ради і рішень про державну реєстрацію права комунальної власності на 7 земельних ділянок  загальною площею майже 100 га.

Зафіксовано, що державний реєстратор сільської ради, грубо порушував ряд норм земельного законодавства, за відсутності жодних правових підстав, прийняв 7 незаконних рішень про державну реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки державного навчального закладу загальною площею майже 100 га вартістю 66 млн грн.

Дані державні землі відносяться до земель лісового фонду, с/г призначення, на окремих з них розташовані будівлі закладу освіти державної власності.

Також за фактом неправомірних дій державного реєстратора Калинівською місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 365-2 ККУ.

Джерело

Схожі новини