Про життя жителів «червоної» зони на Вінниччині

Вже декілька дні на Вінниччині у «червоній» зоні карантинних обмежень живуть жителі міста Козятин та Тиврійського району.

Станом на ранок 11 листопада, на Вінниччині  виявили 205 нових випадків захворювання на коронавірус, з них:  24 випадки у Козятинському районі, 9 у Тиврійському.  

Наразі через обмеження у Козятину не працюють заклади громадського харчування, однак приймають замовлення «з собою». Для перевірки чи дотримують заклади карантину до них телефонують інспектори із запитанням, чи можна замовити стіл для бенкету. Один із закладів попросив перетелефонувати наступного дня, адже ще не знають конкретних обмежень і скільки вони працюватимуть.

Щодо ситуації у Тиврові, то наприклад місцевий базар працює з 8:00 до 12:00. Продавці скаржаться, що незважаючи на обмеження їм навіть не знизили орендну плату.

Наприклад, у селі Сутиски Тиврівського району деякі мешканці навіть не знали, що увійшли до «червоної» зони. Адже після канікул школярі так і не вийшли на навчання, наразі вони продовжують навчатися дистанційно. Щодо транспорту, то автобуси у Вінницю їздять за звичайним графіком.

«До слова, на ринок, до магазину та лікарень, які у нас приймають пацієнтів, запускають лише у масках, рукавичках, після температурного скринінгу та дезінфекції рук. Ціни не піднімали. Люди хворіють», – розповідає Людмила, мешканка смт. Сутиски.

Джерело

Схожі новини