Про роботу у Парламенті та передвиборчі обіцянки: розповів вінницький нардеп Максим Пашковський

Вінницький нардеп-мажоритарник від округу № 11 за час своєї каденції вже встиг не тільки виконати декілька передвиборчих обіцянок, а й дещо розчаруватися у роботі Парламенту.

У коментарі виданню «Na Парижі» він зазначив, що особливо його пригнічує робота «депутатських диверсантів-блокаторів», які можуть подавати численну кількість правок на законопроект, лише аби зірвати роботу.

Оцінюючи власну діяльність як парламентаря, він зазначив:«Можливо, мене не можна назвати «зіркою» серед усіх вінницьких нардепів усіх скликань, але в одному я впевнений точно: не роблю нічого такого, за що вінничанам було б за мене соромно. А найголовніше — у мене завжди є пояснення на будь-які свої рішення в рамках діяльності народного депутата України».

Також він зазначив, що його приймальна громадян працює у штатному режимі. Він проводить велику кількість особистих зустрічей по різній тематиці: «Спектр питань від «у нас прорвало трубу і водоканал реагував три дні» до «у мене вимагають хабар там-то і там-то» та «дайте грошей на щось важливе, бо ви депутат».

Схожі новини