Правоохоронців у Вінниці навчали поведінці із затриманими

У Вінниці пройшла робоча зустріч очільників підрозділів поліції, які провадять діяльність, пов’язану з конвоюванням та утриманням осіб в ізоляторах тимчасового тримання з працівниками регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Інформують у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Учасниками зустрічі стали: керівники базових  ізоляторів  тимчасового тримання,  роти конвойної служби  поліції ГУНП області, керівник відділу  регіонального представництва Уповноваженого  Олена  Ярошенко, регіональний координатор  взаємодії з громадськістю  цього ж відомства Наталія Гурковська  та старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції Петро Ткачук.

У ході зустрічі було обговорено стратегічні напрямки діяльності інституту  Уповноваженого, особлива увага була приділена реалізації превентивного механізму дотримання прав людини. Учасниками було обговорено актуальні питання взаємодії між відомствами, спрямовані на чітке дотримання поліцією законодавства, недопущення  фактів катувань, подолання та попередження різних негативних явищ в поліції.

Джерело

Схожі новини