Працівників вінницького МСЕКу звинувачують у вимаганні хабарів

У Вінницькі області викрили протиправну діяльність групи лікарів спеціалізованої медико-соціальної експертної комісії. Члени останньої отримували вигоду за встановлення людям групи інвалідності, не маючи на це жодних законних підстав.

Попередньо встановлено, що посадовці систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду від жителів обласного центру та Вінниччини за прийняття рішення щодо встановлення групи інвалідності.

У вівторок, 9 вересня, правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем роботи зловмисників. Ними було вилучено грошові кошти у розмірі 58 000 гривень, які були отриманні незаконно.

Розслідування триває, правоохоронці працюють над вилученням медичної документації щодо осіб, що проходили медичні обстеження для визначення групи інвалідності зазначеною комісією.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ. Зловмисника загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років.

Джерело

Схожі новини