Поліція Вінниччини отримала понад 10 000 заяв про домашнє насильство

До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок на Вінниччині 25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства».

Відповідно акцію вчергове проводять задля популяризації проблем виявлення та надання допомоги постраждалим від домашніх кривдників. З цієї причини  в області розпочали широку інформаційну кампанію.  

Зокрема, у громадському та міжміському транспорті, сервісних центрах, в громадських місцях  правоохоронці розповсюджують  інформаційні матеріали з контактами та адресами, куди можуть звернутись за медичною та психологічною допомогою постраждалі від домашнього насильства.

Протягом цього року правоохоронці отримали 8 616 заяв від постраждалих від домашнього насильства жінок, 1633 заяв від чоловіків,  36 – від неповнолітніх. Перевіривши усі заявки, 5 474 правопорушників було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.173-2 КУпАП, на превентивний облік в органах поліції поставили  3 186 кривдників. За даними фактами відкрили 140 кримінальних проваджень.

Джерело

Схожі новини