Поліцейським Вінниччини розглядають правопорушення пов’язані з виборчим процесом

Як повідомляє відділ комунікації поліції Вінниччини, поліцейським розслідується шість кримінальних проваджень, пов’язаних з виборчим процесом.

Всього ж за інформацією ГУНП поліцією Вінниччини зафіксовано 72 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

За результатами їх розгляду розслідується шість кримінальних провадження: за фактом підкупу виборців, нанесення тілесних ушкоджень кандидату в депутати, підробки документації, хуліганств та крадіжки білборду, про це повідомляють у поліції.

Крім того на порушників складено 14 адміністративних протоколів. Так поліцейські встановили, що група осіб на території м. Вінниці надає мешканцям неправомірну вигоду за голосування на користь однієї з політичних сил. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.160 КК України (підкуп виборця). За такий злочин передбачено покарання – до семи років ув’язнення.

Калинівські слідчі розслідують правопорушення за ст. 125 КК України – умисне нанесення легких тілесних ушкоджень одному з кандидатів в депутати до Вінницької обласної ради.

Як повідомляють в поліції, – переважна більшість адміністративних правопорушень стосувалися відсутності вихідних даних в агітаційних матеріалах – відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск (ч.2 ст.212-13 КУпАП), порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами ( ч.2 ст.212-10 КУпАП), порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації ( ч.2 ст.212-14 КУпАП). За такі правопорушення передбачено штраф до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело

Схожі новини