Перший Регіональний план управління відходами розроблено на Вінниччині

В ході апаратної наради під керівництвом голови Вінницької ОДА Сергія Борзова було обговорено ситуацію у сфері управління відходами в області.

В області працюють над затвердженням Регіонального плану управління відходами на період до 2030 року. Начальник управління розвитку територій та інфраструктури ОДА Марія Зонова розповіла детальніше про нього.

Перш за все, вказаний Регіональний план являє собою практичний посібник, в якому прийнято існуючу систему поводження з твердими побутовими відходами, використано зарубіжний та вітчизняний досвід, і, відповідно, запропоновано сценарії розвитку сфери поводження з ТПВ саме на місцевому рівні.

В межах цього плану розроблено чіткий план дій органів місцевого самоврядування, який пропонує напрямок руху кожної окремої ОТГ області. Головна мета усіх заходів – екологічне благополуччя області.

Стало відомо, що у 80 % населених пунктів області послуга з вивезення сміття відсутня і ще в 11 % населених пунктів організована не у відповідності до вимог законодавства. Враховуючи ці фактори Вінниччина повинна почати активно реалізовувати даний Регіональний план.

Джерело

Схожі новини