Очільниця однієї з РДА на Вінниччині проти фінансування опорної лікарні

Голова Ямпільської райдержадміністрації Ганна Сінчак виступила проти державного фінансування Ямпільської центральної районної лікарні. Що в свою чергу викликало обурення в колективу закладу, який недавно відстояний, як опорна лікарня.

Свою позицію посадовиця виклала у Фейсбуку. Ганна Сінчак висловилася проти виділення 22 млн. грн. на проведення капітального ремонту у відділення невідкладної медичної допомоги. Свою позицію чиновниця пояснила тим, що на ремонт лікарні в минулі роки же виділяли 50 млн. грн. на ремонт лікарні.

Така позиція очільниці РДА здивувала медичний персонал лікарні та колишніх керівників району. Там повідомили, що такі гроші необхідні на капітальний ремонт відділення інтенсивної терапії, адже реанімаційне відділення з першого поверху переведено у капітально відремонтовану частину корпусу №1 (хірургічне відділення).

Ще більш дивно що людина, яка призначена президентом України на керівну посаду, ставить під сумнів доцільність президентського проекту в рамках «Великого будівництва» на Ямпільщині. Більше того, Ганна Сінчак, як державна посадовиця,  перш за все має захищати інтереси громади, і аж ніяк не шкодити їм. 

Джерело

Схожі новини