Очільник Вінницької ОДА проінспектував майданчик у Городіївці

29 липня голова Вінницької облдержадміністрації здійснив робочі поїздку до Тростянецького району. У межах якої він оглянув відремонтовану ділянку  дороги С-02-20-21 (Вінниця- Турбів-Гайсин – Велика Михайлівка) та новозбудований мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту зі штучним покриттям в с. Гордіївка.

Сергій Борзов переконаний, що такі майданчики як у Гордіівці, мають бути у кожному населеному пункті. Він наголосив, що найвигідніша інвестиція  для держави – інвестиція в майбутнє дітей.

Даний сучасний спортивний  майданчик було збудовано на умовах спів фінансування. Вартість будівництва склала – 1,5 млн. грн.: 50% коштів було виділено  із коштів сільської ради с. Гордіївка, ще 750 тис грн.  виділив  обласний  бюджет. Пізніше додатково було залучено 650 тис. гривень на облаштування трибун, які віднайшли у місцевому бюджеті та залучили допомогу благодійників.

Окрім цього проекту, у селі проводиться ремонт місцевої, оновлюється старий водогон, облаштовується вуличне освітлення.

Минулого року був розпочатий поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-20-21 , загальна протяжність – 4 км 600 м, вартість робіт  склала 56,9 млн. грн.

Враховуючи те, що старий водогін прийшов у незадовільний стан, його замінили на новий. Вартість останнього склала 2 млн. 220 тис. грн. На даний час 10,5 км водогону збудовано, роботи на завершальному етапі.

Джерело

Схожі новини