Очільник Вінниччини пообіцяв допомогти Могилів-Подільському

Голова Вінницької ОДА   відвідав міжнародний пункт пропуску «Могилів-Подільський- Отач». Перш за все, його цікавило вирішення питання розвантаження  Могилева-Подільського від великогабаритних автівок.

Міський голова Петро Бровко поскаржився, що місто вже три місяці чекає на рішення митниці. Адже щоденно до початку карантину державний кордон перетинало близько  тисячі важких автомобілів. Відповідно всі вони рухалися через місто, «вбиваючи» шляхове покриття. Проте самостійно місто не можу вирішити це питання.

Міська влада запропонувала наступне рішення – прокласти додаткову смугу на ділянці  в’їзду в Україну (попри пункт пропуску, в об’їзд центральної частини міста).

Сергій Борзов підтримав це рішення та наголосив, що на першому місці завжди  має бути здоров’я містян та екологія міста. Відтак, для цього необхідно в найближчий час провести спільну нараду з усіма службами.

Очільник Вінниччини запевнив, що вже в найближчий час він особисто обговорить це питання Прем’єр-міністром України та допоможе вирішити цю проблему.

Джерело

Схожі новини