Очільник Вінниччини перевірив хід реконструкції медичного центру

28 липня під час робочої поїздки до Барського району голова Вінницької ОДА ознайомився з ходом робіт по реконструкції місцевого медичного закладу у селі Ялтушкові. Він переконався, що роботи виконуються якісно, незважаючи на те, що приміщенню уже 120 років  і воно вже чимало часу не знало ремонту.

Наразі, поки триває реконструкція, лікарі працюють у пристосованому приміщенні, наданому сільською радою. Однак роботи у приміщенні амбулаторії планують виконати вже до кінця поточного року, тоді лікарі повернуться на свої звичні робочі місця.

Головний лікар Барського медичного центру первинної медично-санітарної допомоги Володимир Капиця зазначив:

«Будівельні роботи розпочались у 2018 році, тоді було відремонтовано дах. Пізніше було розроблено проект реконструкції і Міністерство регіонального розвитку виділило необхідні кошти – 4,9 млн. грн., згідно кошторисної вартості. На початку травня цього року було оголошено торги і вже наприкінці місяця ми уклали договір з підрядною організацією».

Оглянувши будівлю, очільник області звернув увагу на зразки цегли, яку підрядники під час реконструкції зберігають як музейну рідкість, адже цьому будівельному матеріалу понад сто років – кожна цеглина маркована відповідним заводським клеймом і зберігає неабияку міцність і до сьогодні.

Джерело

Схожі новини