Очільник Вінниччини наголосив на важливості інформатизації населення

У структурі Вінницької ОДА тривають кадрові скорочення. Днями було звільнено 20 осіб. Про це повідомив голова ОДА Сергій Борзов.

Днями очільник Вінниччини розкритикував створення посади заступника голови Вінницької ОДА з питань цифрової трансформації. При цьому він наголосив, що погоджується з тим, що інформатизація українського суспільства вкрай важлива та необхідна. Також він зазначив, що він “за” інформатизацію, відкритість та применшення ролі державних службовців під час надання адміністративних послуг.

Однак, на думку голови ОДА, цим мають займатися IT-фахівці з гідною заробітною платнею. Відповідно він бачить лише один вихід – скорочувати їх кількість і робити акцент на якості. А за рахунок скорочених піднімати зарплати тим, хто працює і прагне розвитку держави.

Сергій Борзов переконаний, що зміни потрібно починати з найпростішого6 замість ще одного заступника – кілька мотивованих програмістів. Держслужба має стати престижною і високооплачуваною.

За посиланням на карту освітнього простору Вінниччини можна переглянути школи, де відсутній Інтернет. Ці школи позначені жовтим кольором.  Жовтим кольором виділено школи, де відсутній Інтернет.

Джерело

Схожі новини