На зустріч з жителями Барського району приїхав очільник Вінниччини

На Вінниччині в рамках робочої поїздки очільник області провів виїзний прийом у Барському районі. Під час зустрічі з місцевими жителями було обговорено стан справ у районі, існуючі проблеми та пропозиції щодо покращення життя громад.

Перше питання, яке було обговорено стосувалось браку інформації про перспективи подальшого життя та розвитку територій в складі Жмеринського району після завершення реформи децентралізації.

Сергій Борзов запевнив, що головна мета впровадження реформ – діяти на користь та в інтересах громад.

Багато проблемних питань стосуються небажання людей примусово об’єднуватись в громади. На думку очільника області причиною цього стало те, що в процесі підготовки до реформи посадовці не дослухались до людей, громадські слухання не проводились належним чином і рішення приймались без урахування інтересів місцевих жителів.

Також обговорили питання Барської центральної районної лікарні, яку не включено до переліку опорних лікарень. Сергій Борзов запевнив, що лікарня працюватиме і надалі, адже є укладені ліцензії з НСЗУ.

Також очільник області нагадав, що в області розпочала роботу програма «Питна вода» і звернення мешканців з цього приводу буде опрацьовано невідкладно.

Наприкінці зустрічі Сергій Борзов запевнив, що всі звернення зафіксовані і будуть опрацьовані якнайшвидше.

Джерело

Схожі новини