На Вінниччину передали рятувальне авто

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський передав  Козятинськоій пожежно-рятувальній частині новий спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль марки VolkswagenCrafter.

Дане авто може виконувати різні аварійно-рятувальні роботи. Його вартість більше 5 млн. 800 тис грн. Призначення даного автомобіля полягає у оперативній доставці рятувальників та спеціального обладнання до місця виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, виконання аварійно-рятувальних і інших невідкладних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих і надання їм першої медичної допомоги, ліквідації локальних вогнищ, ведення радіаційної і хімічної розвідки, зв’язку та оповіщення в ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, катастроф і стихійного лиха.

Його було доставлено саме у Козятин, тому що це місто обласного значення і досить великий район, а також тут проходить траса М-21. Тому такий сучасний аварійно-рятувальний автомобіль є шляхом до збереження життів людей на випадок ДТП також. Адже на трасі Київ-Вінниця, яка знаходиться неподалік, трапляється чимало автопригод, де така техніка буде життєво необхідною.  

Влада Вінниччини заявила, що весь автопарк ДСНС Вінниччини буде оновлюватися кожного року. Протягом останніх трьох років було отримано  18 нових автомобілів. Наразі ще 7 районів області мають необхідність у купівлі нового автомобіля.

Джерело

Схожі новини