На Вінниччині знову запрацювало відділення судово-психіатричної експертизи

На Вінниччині запрацював режимний блок відділення № 9 судово-психіатричної експертизи для слідчозаарештованих та незаарештованих під експертних .

У палатах режимного блоку ведеться постійне відеоспостереження, яке повністю відповідає законодавчим нормам, відтак усі права на приватність дотримано. Аналогічних відділень по всій Україні вкрай мало, їх недостатньо.

Варто зазначити, що функціонування даного блоку це можливість КП «Вінницька обласна психіатрична лікарня» додатково надавати послуги для інших областей та отримувати за це гроші.

 «Відділення № 9 судово-психіатричної експертизи створене у 1946 і з того часу забезпечує проведення усіх видів судово-психолого-психіатричних експертиз: первинних, додаткових, повторних – як амбулаторних, так і стаціонарних, комплексних експертиз; в кабінеті слідчого, в залі судового засідання, виїзних, заочних, посмертних; різним категоріям випробуваних – як підозрюваним, так і свідкам та потерпілим», – директор КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені академіка Ющенка» Софія Кучерук.

Джерело

Схожі новини