На Вінниччині зловмисники незаконно привласнили бюджетні кошти

Днями слідчі Барського відділення поліції завершили досудове розслідування щодо директора одно з підприємств та інженера з технічного нагляду. Про це повідомляють у Вінницькій обласній прокуратурі.

Директора та інженера запідозрили у заволодінні бюджетними грошима, які були виділені для ремонту місцевої школи. Усі попередньо зібрані матеріали працівниками прокуратури були відправлені до суду.

Слідство встановило, що директор ТОВ, яке працює території Барського району, вступив у злочинну змову з інженером з технічного нагляду. Чоловік вніс завідомо неправдиві дані щодо обсягів фактично виконаних ремонтних робіт будівлі школи в одному із сіл району.

Документи з недійсними даними засвідчив власним підписом та печаткою інженер з технічного нагляду. Як наслідок своїми діями правопорушники домоглися незаконного перерахування у грудні минулого року відділом освіти Барської РДА понад 67 тисяч гривень. Саме такою сумою вони незаконно заволоділи.  

Зловмисникам інкримінують вчинення злочину за ч. 3 ст. 191 ККУ (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 366 ККУ (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).

Джерело

Схожі новини