На Вінниччині жителі села Моївки отримали космічні платіжки за газ

Жителі Моївки Чернівецького району обурені отриманими платіжками за газ, де вони побачили космічні суми. Адже багатьом за споживання газу за липень потрібно викласти більше 10 000 гривень.

Люди розповіли, що село обслуговує ТОВ «Газовик», яке розташоване у Кирнасівці. Нещодавно до них приїхали кілька газовиків, які перевіряли наявність пломби і розповіли, що  не потрібно подавати показники, бо ходять фахівці, фотографують лічильники за 2 місяці.

Однак цього місяця прийшли рахунки, де практично у всіх 12-17 тисяч гривень боргів. Так наприклад у однієї жительки села, яка користується лише газовою плиткою прийшов рахунок у розмірі 15 203 гривні.  Раніше таку велику суму вони оплачували за осінь, зиму та весну.

Однак керівник ТОВ «Газовик» Михайло Ярошович радить людям не панікувати. Він пояснив, що жителі села не пустили працівників підприємства до зняття показників лічильників. Відповідно програма автоматично порахувала по нормах, або по середньому споживанні – тому вийшла така ситуація.

Для того, щоб вирішити проблему необхідно, щоб контролери зняли лічильники, тоді вони проведуть перерахунок. Якщо споживач рахує, що сума у платіжці вірна, хай сплачує. Якщо ж ні — необхідно звертатися до них.

Зі своєї сторони, місцеві кажуть: платити такі суми не будуть, почали збирати підписи і телефонувати на урядову лінію.

Джерело

Схожі новини