На Вінниччині завершили будівництво чергового спортмайданчику

27 серпня, під час робочої поїздки до Ямпільського району, голова ОДА Сергій Борзов оглянув мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту на території опорного навчального закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Клембівка.

В межах державної програми «Будівництво мультифункціональних майданчиків для ігрових видів спорту» на даний майданчик було виділено кошти за принципом 50/50  – з державного та з місцевого бюджетів.

Розпочали реконструкцію мультифункціонального майданчика  для  занять ігровими  видами  спорту на  території  опорної школи у минулому році, а вже ц поточному – завершили.

Будівництво обійшлося у 1102,212 тис.грн –  з них: державний –  555 тис.грн; співфінансування  з  місцевого  бюджету – 547,2  тис. грн.

Сергій Борзов зазначив: «Розбудова спортивної інфраструктури, створення сучасних мультифункціональних майданчиків вкрай важлива, адже вони стають не лише одним із найулюбленіших місць для відпочинку чи проведення змагань, а й надають можливість залучати мешканців громади різного віку до активного та здорового способу життя».

Джерело

Схожі новини