На Вінниччині затвердили проекти для регіонального розвитку

6 травня відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Обрані програми та проекти будуть реалізовуватися  за рахунок державного фонду регіонального розвитку.

Засідання пройшло у режимі відео-конференції, під час якого члени комісії обрали  інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів ДФРР.

Зустріч пройшла пі головуванням Олексія Чернишова, який проінформував про розподіл фінансування з державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік у сумі  4,87 млрд. грн., які будуть спрямовані на 461 інвестиційні проєкти.

Усі проєкти, які на даний момент винесено на затвердження комісії пройшли відповідні процедури рейтингового погодження та затвердження на рівні регіонів, а також  опрацьовані  Міністерством розвитку громад та територій України.

Так у 2020 році з ДФРР передбачається фінансування 30 проєктів, загальна сума фінансування  – 1445,5 млн. грн. 13 проєктів на суму 103,9 млн. грн. у рамках доведеного фінансового ресурсу, з урахуванням пріоритетів, визначених програмою Президента України «Велике будівництво» залишилися без змін.

Джерело

Схожі новини