На Вінниччині запрацювали усі сервісні центри міністерства внутрішніх справ

Усі сервісні центри МВС відновили свою роботу. Вінничани зможуть отримати усі послуги, за винятком прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

У зв’язку з продовженням карантину прийом громадян відбуватиметься лише  згідно попереднього запису  до електронної черги через функціонал, який розміщений на сайті ГСЦ МВС. Варто зауважити, що у сервісні центри не пускатимуть відвідувачів з ознаками респіраторних захворювань та без маски чи респіратора.

Для того, щоб записатися на прийом потрібно зайти на сайт Головного сервісного центру МВС, далі обрати розділ «Запис в електронну чергу» та пройти ідентифікацію через сервіс ID.GOV.UA. Після цього необхідно обрати вільну дату і годину та записатися. Також сайт дає наступні можливості: переглянути інформацію про всі наявні онлайн-реєстрації, скасувати свій запис за потреби, сформувати та відправити талон електронної черги на вказану електронну адресу та інше.

У випадку, коли зареєструватися через сайт – є неможливим, запис проводитиметься за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області. Телефон РСЦ МВС у Вінницькій області для довідок:  (0432) 66-16-94).

Джерело

Схожі новини