На Вінниччині зафіксували більше 15 тисяч порушень у сфері безпеки дорожнього руху

4 червня заступник начальника ГУНП Руслан Мороз провів чергову під відкриту онлайн-зустріч з депутатами обласної Ради. Було оговорено результати роботи превентивного блоку, зокрема особливу увагу було приділено стану забезпечення публічної безпеки та правопорядку на Вінниччині.

Руслан Мороз розповів, що поліція проводить профілактичні заходи щодо покращення безпекової ситуації у Вінницькій області на постійні основі. Для цього в області функціонують 90 громадських формувань з охорони публічної безпеки, кількість співробітників якого сягає 3246 осіб, з них 48формувань розташовані у селах.

Протягом поточного року вказані формування провели 1305 рейдів та відпрацювань, брали участь у документуванні 213 кримінальних правопорушень та затриманні 543 правопорушників.

В області працює 6 поліцейський станцій. Щоденно працює 47 нарядів груп реагування патрульної поліції. Останні виконали  близько 21 тис службових завдань, розкрили 344 злочинів, по 281 з яких правопорушникам оголошено про підозру, виявили понад 31,5 тисяч адміністративних порушень, з них – 15,8 тисяч у сфері дотримання  ПДР.

Від початку року завдяки оперативним діям поліцейських було знайдено 157 безвісти зниклих дітей. 111 дорослих притягнуто до відповідальності за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, 579 батьків понесуть  відповідальність за неналежне виховання дітей.

Джерело

Схожі новини