На Вінниччині за рік незаконно видобули майже півсотні кубометрів піску

Час від часу у Вінницькій області фіксувалися випадки нелегального видобутку піску. У порівнянні із іншими областями, кількість виявлених таких фактів доволі мала. Можна припустити, що зловмисники або виправилися, або гарно маскуються.

В багатьох країнах світу незаконне видобуття піску процвітає, в Україні процвітає. Результатом такої діяльності можуть стати економічні збитки  та несприятливі екологічні наслідки видобування, що призводить як до економічних збитків.

Держекоінспеція повідомляє, що у Вінницькій області було задокументовано всього 7 таких випадків, загальна сума збитків складає 39,8 тисяч, а кількість нелегального піску – 49,6 кубометрів. Однак достовірність цих даних підпадають під сумнів. Адже лише у вересні у Липовецькому районі виявили масштабний незаконний видобуток піску і про те, що збитки можуть сягати десятків мільйонів гривень. Окрім цього аналогічні випадки були виявлені біля Ладижина, у Тростянецькому, Томашпільському, Калинівському, Мурованокуриловецькому та Могилів-Подільському районах.  

Джерело

Схожі новини