На Вінниччині ювенальні поліцейські продовжують перевіряти умови виховання дітей в сім’ях

На Вінниччині ювенальні поліцейські продовжують перевіряти умови виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Особлива увага приділяється багатодітним сім’ям,  малозабезпеченим родинам, де батьки періодично зловживають алкоголем та де раніше виявлялися факти неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Головна мета таких заходів – профілактика вчинення злочинів відносно дітей.

У реалізації таких рейдів в Козятинському районі було виявлено сім’ю, де  двоє малолітніх дітей перебували в занедбаному стані, не було належних умов для їх проживання та розвитку. Матір отримала протокол за неналежне виконання обов’язків з виховання дітей за ст.184 КУпАП. Питання про доцільність перебування малюків в цій родині вирішуватиметься службою у справах дітей.

Окрім цього, 15-річну вінничанку, яка потерпіла від домашнього насильства, теж  вилучили з сім’ї через відсутність належних умов для проживання. Раніше її мати вже неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за те, що  не приділяла  уваги вихованню дочки, а її бабуся через поважний вік та відсутність коштів теж не може про неї піклуватися.

Починаючи з січня поточного року ювенальні поліцейські склали 695 адміністративних протоколів за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Джерело

Схожі новини