На Вінниччині виникла сварка між виборцями та кандидатом до міської ради

Один з кандидатів у депутати до Могилів-Подільської міської ради від партії «Українська стратегія Гройсмана» Сергій Шевчук, вже встиг облаяти містян, таким чином показавши де у нього будуть виборці після виборів у разі його обрання депутатом.

Таке відео «розмови» потенційного народного обранця з народом виклала в одній із груп міста  місцева жителька. При цьому написала, що хотіла голосувати за партію «Українська стратегія Гройсмана», але поспілкувавшись з одним з її представників, із сумом констатувала, що така поведінка їй нагадує 90-ті.

На відео присутня велика кількість нецензурної лексики. Окрім цього, кандидат намагався побити містянина, проте команда постійно відтягувала його від опонента.

В коментарях під відео можна прочитати про кримінальні справи, в яких фігурує Шевчук, а також про те, що чоловік займався рекетирством та обманював людей.

А на офіційній сторінці осередку партії у Могилів-Подільському зазначено, що 35-річний Сергій Шевчук майстер спорту з греко-римської класичної боротьби, і підприємець з 15-річним стажем, а ще займається волонтерством та благодійністю, а також любить грати шахи.

Схожі новини