На Вінниччині відкрили майже 500 проваджень за порушення виборчого законодавства

За інформацією заступника Голови Нацполіції – начальника Головного слідчого управління Максима Цуцкірідзе, слідчі поліції відкрили 475 кримінальних проваджень з початку виборчої кампанії. З них 234 кримінальні провадження стосуються безпосередньо  порушення виборчих прав громадян, а 183 – підкупу виборців та перешкоджання виборчого права громадян.

За словами заступника Голови Нацполіції: «Майже всі політичні партії, на жаль, які беруть участь у перегонах, порушують вимоги виборчого законодавства. Безпосередньо за фактами підкупу виборців розпочато 101 кримінальне провадження. З наближенням дня голосування число таких випадків зростає».

Окрім того поліцейські відкрили 82 кримінальні провадження стосовно перешкоджання здійснення  виборчого законодавства. У Кіровоградській та Дніпропетровській областях особам уже повідомлено про підозру.

 «В останні дні зареєстровано кілька тяжких кримінальних правопорушень щодо посягання на життя агітаторів та кандидатів. Ближче до дня виборів дії правопорушників стають більш агресивні. Однак ми маємо достатні можливості та оснащення щодо протидії цим проявам», – наголосив Максим Цуцкірідзе.

Джерело

Схожі новини