На Вінниччині в рамках «Великого будівництва» триває капремонт мосту

На Вінниччині триває капітальний ремонт мосту, що на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст.Монастирище, на ділянці км 36+040.

Даний ремонт виконується в межах реалізації на Вінниччині Національної програми “Велике будівництво” у Немирівському районі, на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

На даний момент вже частково демонтовано залізобетонні тротуарні плити та бар’єрне дорожнє огородження, з обох сторін штучної споруди демонтовано огородження на підходах до моста. Завершено роботи з демонтажу слабких шарів бетону та гідроізоляції по прогонових конструкціях.                                                                                                                  

Наразі триває влаштування перехідних плит до мосту та укріплювати конуси підмостової зони. Крім того, проводять монтування арматурної сітки для заливки монолітної плити.

Усі ремонтні роботи тривають по одній стороні мосту. Одна частина проїзду огороджена бетонними блоками для захисту працівників від наїзду автомобільного транспорту.                                                         

Рух через міст не перекрито, однак діють обмеження для вантажного транспорту.      

Джерело

Схожі новини