На Вінниччині триває розслідування щодо вибухів на складі боєприпасів

На даний момент розслідування пожеж (вибухів) на складах боєприпасів в м.Ічня (Чернігівська обл.), м.Калинівка (Вінницька обл.), м.Балаклія (Харківська обл.), м. Сватове (Луганська обл.), м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.) у період з 2014 по 2018 роки ще тривають.

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради прозвітувала щодо результатів дослідження вибухів на Калинівському арсеналі, що на Вінниччині. У звіті було вказано, що за 2,5 роки досудового розслідування слідчим не вдалося встановити ні причини, ні обставини події. Як наслідок, винні особи до відповідальності не притягнуті, а це викликає сумніви в об’єктивності правоохоронних органів.

Керівник Головної інспекції Міністерства оборони України також повідомив про суттєві численні порушення обліку та порядку зберігання боєприпасів та іншого майна військового призначення.

Станом на 6 березня 2020 року під час проведення комісії не було підтверджено фактичну наявність боєприпасів на суму близько півмільярда гривень. Однак  слідчі слідчого відділу УСБУ у Вінницькій області та відповідні процесуальні прокурори не звернули увагу на ці факти.  

Джерело

Схожі новини