На Вінниччині суперечка між районною та селищною радами

Суперечка між районною та селищною радами в Оратівській ОТГ поставила під загрозу відкриття Центру надання адміністративних послуг. Причина конфлікту –  пандус, яким необхідно обладнати приміщення.

Селищна рада стверджує, що не може встановити пандус, не отримавши будівлю на баланс, а без нього міжнародні партнери не передадуть у ЦНАП необхідне для роботи обладнання. Райрада, яка є власником будинку, віддавати його не хоче.

Завдяки партнерству з програмою «U-LEAD з Європою», міжнародні партнери мають надати громаді меблі, комп’ютери, електронну системи керування чергою для забезпечення роботи Центру.

Приміщення під ЦНАП громаді надали в оренду терміном на 1 років районна рада та райдержадміністрація. У квітні розпочалися ремонтні роботи. Однак, угода з U-LEAD вимагає від громади встановити сучасний пандус на вході у приміщення, а фінансувати ці роботи селищна рада не має права, оскільки не є власником будівлі.

Голова райради Галина Лошак зазначила, що селищна рада попросила передати їй у власність не тільки вказану будівлю, а й будівлю райради та РДА. Однак вони відмовилися віддати на баланс ОТГ будинок, в якому сконцентрована вся місцева влада.

Якщо район та ОТГ таки знайдуть компроміс, Центр відкриється до кінця поточного року.  

Джерело

Схожі новини