На Вінниччині суд розглядає справу щодо захисту Православної Церкви

В Ямполі, що у Вінницькій області, відбулося підготовче засідання за позовом Василя Кізки про захист ділової репутації Київського адвоката пана Органюка.

Ця справа відома, як битва Вінницьких і Київських адвокатів на релігійному грунті. Вінниччани – захисники православної церкви з керівним духовним центром в Москві, а жителі столиці – щирі патріоти, котрі захищають права канонічної Православної Церкви України.

Предмет судового спору відео Василя Кізки, яке було викладене у вільний доступ із судового засідання Ямпільського районного суду за позовом прихожанки Великокісницької релігійної громади ПЦУ до релігійної громади, цього ж села, російської церкви в Україні.

Позивач вимагав з Василя Кізки 10 тисяч гривень плюс 15 тисяч гривень – послуги його адвоката і судові витрати. Однак вінничанину також запропонували підписати мирову угоду. Умова – визнання того, що Василь Кізка нібито поширив завідомо неправдиву інформацію у вищенаведеній відеопублікації, яка була направлена на захист прав Великокісницької громади ПЦУ. Громадянин на це не погодився.

Джерело

Схожі новини