На Вінниччині суд розглядатиме справу щодо перевезення понаднормових вантажів

Наприкінці січня до суду було направлено матеріали кримінального провадження щодо співробітника вінницької Укртрансбезпеки та перевізника. Їх обох підозрюють у здійсненні корупційних злочинів під час здійснення вантажних перевезень. Про це повідомляють у відділі комунікації ГУНП у Вінницькій області.

У ході досудового розслідування було встановлено, що  протягом минулого року директор приватного підприємства, яке займається вантажними перевезеннями, домовився із співробітником управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області щодо систематичної виплати неправомірну вигоду співробітнику Укртрансбезпеки у Хмельницькій області. За ці кошти посадовець мав забезпечувати безперешкодний проїзд вантажних автомобілів, які порушували установлену допустиму вагу.

Працівника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області підозрюють у вчинення злочину за ч.1 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Директору підприємства та службовцю управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області підозрюють у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 369 ККУ (наданні неправомірної вигоди службовій особі).

На даний момент обвинувальні акти уже направлені до суду.

Джерело

Схожі новини