На Вінниччині сприятимуть розвитку інклюзивного волонтерства

У стінах Вінницької облдержадміністрації відбулася презентація соціального проекту під назвою «Інклюзивне студентство та волонтерство». Даний проект став одним із переможців конкурсу проектів громадських організацій, які реалізовуються за кошт бюджету області.

Метою даного проекту є привернення уваги суспільства до такої важливої теми як розвиток інклюзивного волонтерства. В межах проекту планують провести декілька онлайн груп самодопомоги та 3 вебінари для студентів з важкими формами інвалідності, 2 вебінари для студентів-наставників. Окрім цього буде виготовлено 300 примірників методичних рекомендацій стосовно важливості розвитку інклюзивного волонтерства.

«Практично втілити це можливо лише через налагодження повноцінного діалогу та співпраці між інститутами громадянського суспільства, які займаються розвитком інклюзивного середовища та недопущенням порушень прав і свобод осіб з інвалідністю у Вінницькій області», – зазначив Представник Урядового уповноваженого по правам осіб з інвалідністю.

Джерело

Схожі новини