На Вінниччині схвалили обсяги регіонального замовлення для освітніх закладів

1 липня відбулось засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Вінницької області. Очолив засідання – заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк. Засідання було проведене відповідно до карантинних обмежень та з дотриманням соціальної дистанції.  

Головним питанням зібрання було погодження скоригованого регіонального замовлення на 2019 рік та проектних показників на підготовку робітничих кадрів та фахівців для закладів професійної (професійно-технічної) освіти на 2020рік.

5038 осіб – така кількість осіб становить загальний обсяг регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших бакалаврів згідно з проектом на 2020 рік. Зокрема:

  • 4913 – майбутні кваліфіковані робітники;
  • 125 – майбутні молодші бакалаври.

Після проведення обговорення запропоновані обсяги регіонального замовлення на 2020 рік були одностайно схвалені.

Також під час засідання проаналізували стан створення і роботи навчально-практичних центрів галузевого спрямування на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти на 2020 рік. Було зазначено, що Вінниччина посідає 3 місце серед українських регіонів за кількістю НПЦ, а у 2020 році заплановане додаткове створення ще 3-х центрів.

Джерело

Схожі новини