На Вінниччині розслідується 3 провадження щодо порушення виборчого законодавства

У ході розгляду 45 повідомлень щодо порушення виборчого законодавства було відкрито 3 кримінальних провадження: за фактом підкупу виборців, нанесення тілесних ушкоджень кандидату в депутати та підробки документації. Складено 9 адмінпротоколів.

Зокрема, правоохоронці встановили факт здійснення незаконної діяльності групи осіб, які надавали  вінничанам неправомірну вигоду за голосування на користь однієї з політичних сил. Відкрите кримінальне провадження за ч.4 ст.160 ККУ (підкуп виборця). Санкція статті передбачає до 7 років ув’язнення.

Окрім цього Калинівські слідчі з’ясовують обставини побиття місцевого депутата, кандидата до Калинівської міськради та в обласну раду. Інцидент кваліфіковано за ст. 125 ККУ(умисне легке тілесне ушкодження).

Вінницький відділ поліції відкрив кримінальне провадження на підставі заяви голови однієї з політсил, у якій йшлося про підробку документів та зміни складу представників від партії. Відповідно за даний злочин  (ч.1 ст.358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) винного чекає до двох років обмеження волі. 

Джерело

Схожі новини