На Вінниччині розпочали активну підготовку до навчального року

30 липня відбулася нарада з керівниками органів управління освітою РДА, міських рад, ОТГ «Про підготовку до роботи у 2020-2021 навчальному році».

Перш за все, очільник області розповів про особливості навчання, які залежатимуть від епідеміологічної ситуації у всій країні. Також він наголосив, що основне завдання керівництва області полягає у створенні якомога безпечніших умов у закладах освіти.

Сергій Борзов підкреслив, що відповідно до зонування територій по захворюваності на коронавірусну хворобу, навчання у закладах освіти буде проводитись так:

  • Червона зона – дистанційно,
  • Жовта та помаранчева – змішана система навчання,
  • Зелена –  звичайна очна школа.

Очільник області зазначив, що вже сьогодні необхідно закуповувати засоби захисту, продумати чіткий розклад занять, забезпечити вільний рух дітей у приміщенні, систематичне прибирання та провітрювання. Обов’язок керівників закладів освіти – дбати про здоров’я працівників та учнів, створити безпечні і комфортні умови їх перебування у закладі.

Наприкінці зустрічі Сергій Борзов підсумував наступне: 

«Я ініціював нашу зустріч, запросив відповідальні служби саме для того,щоб ми завчасно і відповідально підготували освітні заклади до зустрічі з дітьми та студентами. Прошу як ніколи відповідально поставитися до цього завдання».

Джерело

Схожі новини