На Вінниччині реалізують два проекти регіонального розвитку

Переможцями конкурсного відбору проектів регіонального розвитку стали 56 проектів з різних областей України. Для їх реалізації протягом поточного року необхідно виділити понад 535 млн. грн. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Дані проекти можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Найбільше проектів подала Львівщина – 68 та Одещина – 54, тоді як з Вінниччини було подано всього 2 проекти:

  1. «Технологічне майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва» (проект від Вінницької ОДА) –  вартістю 6346,68 тисяч гривень. Загальна ціль проекту – розвиток Вінниччини як технологічного хабу, де молодь бачить перспективи для навчання та професійної реалізації.
  2. «Створення інформаційно-аналітичної системи управління регіональним розвитком, як якісної підсистеми в стратегічному плануванні територій Вінницької області» (проект від Агенції регіонального розвитку Вінницької області), вартістю 2163,37 тисяч гривень.

Джерело

Схожі новини