На Вінниччині публічну безпеку на період Великодня та травневих свят забезпечуватимуть підрозділи МВС

Вже незабаром на вінничан чекає цілий ряд свят та пам’ятних дат. З цієї нагоди всі підрозділи МВС готуються до забезпечення публічної безпеки на цей період. Також на постійній основі буде проводитися моніторинг дотримання карантинних вимог.

Усі області України повинні організувати роботу оперативних штабів за участі Нацполіції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Держприкордонслужби. Загалом протягом Великодніх та травневих свят на території України до забезпечення публічного порядку та безпеки залучать більше 20 тисяч поліцейських, 1,3 тисячі гвардійців, 4,7 тисячі рятувальників та 900 курсантів. На чергування також заступлять і авіаційні підрозділи системи МВС.

«У разі ускладнення ситуації кількість особового складу та техніки може бути збільшена вдвоє. Також організовано роботу з усіма органами влади, проведено перевірку всіх культових споруд, а інспекторський склад провів протипожежні інструктажі зі священнослужителями», – зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

Джерело

Схожі новини