На Вінниччині призначено нову очільницю Погребищенської РДА

18 вересня перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна представила громаді нову голову Погребищенської РДА Зінаїду Бутенко.

З її слів, нова очільниця має великий досвід у державному управлінні, що сприятиме розвитку району. Більше того вона переконана, що Зінаїда Бутенко володіє достатньою кількістю знань для того, щоб згуртувати людей, яким не байдужа доля свого району, які готові працювати віддати та чесно на благо людей.  

Після прочитання відповідного розпорядження Президента, вона підкреслила, що на сьогодні постає велика кількість завдань у галузі освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери та побажала успіхів у реалізації всіх напрямків, необхідних для розвитку району.

Зі своєї сторони, очільниця Погребищенської РДА Зінаїда Бутенко зауважила: «Приступаючи до повноважень голови районної державної адміністрації, я хочу висловити слова вдячності вищому керівництву за довіру мені, як жительці Погребищенського району. Мети досягає той, хто її прагне».

Також вона наголосила, перш за все, вона дбатиме про покращення рівня якості життя людей. Окрім цього, вона висловила сподівання на злагоджену роботу усіх державних, комунальних, приватних установ та громадських організацій.

Джерело

Схожі новини