На Вінниччині прикордонники затримали жінку, якій заборонено в’їжджати в Україну

У неділю, 29 листопада, прикордонниками Вінницької області на пункті пропуску «Могилів-Подільський» було затримано громадянку Молдови, якій заборонено в’їзд в Україну. Повідомляють на  фейсбук-сторінці Могилів-Подільського прикордонного загону.

Відомо, що громадянка Молдови працює ведучою російського телеканалу та 2 роки тому незаконно відвідувала Крим через що їй заборонено в’їжджати на територію України.

Жінка слідувала автобусом на в’їзд в Україну та планувала транзитом проїхати до Росії. Однак під час паспортного контролю жінки спрацювала база даних прикордонного відомства. Прикордонники були проінформовані про її незаконні подорожі в окупований Крим.

У ході проведеної додаткової перевірки було встановлено, що 39-річна жінка працює ведучою новин на російському телеканалі «РБК», а до цього – на низці інших каналів. Влітку 2018 року затримана, порушивши порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, відвідувала Крим. Тоді вона отримала 3 роки заборони в’їзду в Україну.

Джерело

Схожі новини